• Slider
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.
  • Slider
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.
Całodobowa Lecznica Weterynaryjna Vet Med

ddd

Share Button

mrLek. wet. Marta Romańska
specjalista chirurg

 

 

 

 

 

 

brak zdjecia

Lek. wet. Grzegorz Toporkiewicz

specjalista chirurg  

 

 

 

 

 

 

pozorskiLek. wet. Tomasz Pozorski

W naszej lecznicy pan doktor zajmuje się szeroko pojętą interną. Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW z 2005r. Od tego czasu pracownik kilkunastu stołecznych i podwarszawskich lecznic zdobywał solidne doświadczenie na dyżurach dziennych i nocnych miedzy innymi w Klinice Małych Zwierzą SGGW. Uczestnik sympozjów i szkoleń z zakresu neurologii, dermatologii i endokrynologii. Do zespołu Vet Medu dołączył w lutym 2015r. Prywatnie mąż i tata, właściciel Goldenki Lawii. Zainteresowania pozazawodowe to biografie znanych ludzi, historia XX -go wieku, muzyka oraz sporty siłowe – armwrestling.

 

 

 

frymusLek. wet. Nina Nawrot-Frymus

W naszej lecznicy pani Doktor zajmuje się interną. Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2014 roku. 
Już w trakcie studiów pani Doktor stale poszerzała swoją wiedzę uczestnicząc w sympozjach i warsztatach naukowych. Odbywała liczne staże w placówkach weterynaryjnych w Polsce, ale też za granicą, w tym trzymiesięczna praktyka w Battle, w Anglii. Obecnie poszerza zainteresowania i umiejętności z dziedziny kardiologii i chce dalej kształcić się w tym kierunku, aby móc pomagać zwierzętom z problemami kardiologicznymi.
Prywatnie pani Doktor jest właścicielką uroczego chow-chowa o imieniu Gulliver. W wolnych chwilach gra w siatkówkę i jeździ konno.

 

 

 

Lek. wet. Marcin Groński

 

 

 

 

 

 

 

Lek. wet. Anna Skrzyniarz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AnnaAksamitowskaMgr inż. Anna Aksamitowska
zootechnik oraz zoofizjoterapeuta

W naszej przychodni mgr Anna zajmuje się fizjoterapią zwierząt. W 2013 roku ukończyła zootechnikę na Wydziale Nauk o Zwierzętach w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W 2012r. zdobyła tytuł inżyniera w specjalności „Hodowla małych zwierząt użytkowych i amatorskich”. W 2013r. zdobyła tytuł magistra inżyniera w specjalności „Dzikie zwierzęta”. W 2012 roku ukończyła kurs w Europejskim Studium Psychologii Zwierząt i Wiedzy Praktycznej zdobywając kwalifikacje zawodowe jako zoofizjoterapeuta. Będąc na studiach napisała pracę magisterską, której temat brzmiał „Hydroterapia – jako element rehabilitacji psów”. Badania do pracy zdobywała w „Animal Center” – lecznicy ukierunkowanej na rehabilitację zwierząt, gdzie nauczyła się wielu praktycznych rzeczy. Po ukończeniu kursu praktyki odbywała w „Psyhodni” – Ośrodku rehabilitacji zwierząt. Zdobyła tam wszystkie umiejętności potrzebne do pracy jako zoofizjoterapeuta. Cały czas zgłębia swoją wiedzę i uczęszcza na seminaria i warsztaty kształcenia zawodowego o tematyce rehabilitacyjnej. Po ukończeniu studiów pracowała jako asystent lekarza weterynarii w Lecznicy Weterynaryjnej „Anda”. Jest członkiem Polskiego Związku Zoofizjoterapeutów.
Obecnie pracuje w Gabinecie Weterynaryjnym Kajman, w którym jako asystent lekarza weterynarii dba o zwierzęta w szpitalu i na hotelu, pomaga lekarzom w codziennej pracy oraz prowadzi rehabilitację zwierząt.
Prywatnie jest szczęśliwą właścicielką królika miniaturowego, dwóch rudo umaszczonych kocurów oraz psa rasy Wilczak Czechosłowacki o imieniu Hachiko. Miłośniczka kotów, rockowej muzyki oraz praktykująca motocyklistka.

 

 

jan-plasotaLek. wet. Jan Plasota
specjalista chirurg, ortopeda

W naszej przychodni pan Doktor zajmuje się ortopedią, prowadzi też konsultacje chirurgiczne
Lekarz weterynarii od 2000 roku. Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. W 2006 r ukończył Podyplomowe Studia Specjalizacyjne z Chirurgii i Ortopedii we Wrocławiu.
O tym, że zostanie chirurgiem i będzie leczył zwierzęta, wiedział już w szkole podstawowej. Mając tak sprecyzowane plany ukończył studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie, podczas których rozpoczął intensywną naukę chirurgii i ortopedii.
Czas wolny pan Doktor spędza czynnie, zmagając się ze swoimi słabościami – biegając i jeżdżąc na rowerze górskim. Pasja Doktora jest też lotnictwo cywilne.

 

 

PawelGrudzinskiLek. wet. Paweł Grudziński
kardiolog

W naszej przychodni pan Doktor konsultuje pacjentów kardiologicznych, wykonując echo serca oraz EKG
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. W trakcie studiów pan Doktor czas wolny dzielił między liczne zainteresowania, a pogłębianie wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu medycyny weterynaryjnej. Chęć poznania przyczyn, patomechanizmów stanów chorobowych oraz możliwości ich naprawy warunkowały Jego medyczne zainteresowanie chorobami wewnętrznymi, czyli tzw. interną. Dopiero jednak praktyka w jednej z największych Klinik Weterynaryjnych w Warszawie oraz ,,zarażenie’’ się w niej Kardiologią Zwierząt ukierunkowała Doktora zainteresowania zawodowe. Dzięki temu kardiologia, a także powiązane z nią choroby obejmujące klatkę piersiową stały się głównym elementem dociekań Doktora Grudzińskiego w zakresie pracy lekarza weterynarii.

 

 

 

1Tech. Wet. Małgorzata Partyka

 

 

Tech. Wet. Anna Parkot

 

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.